Pytania techniczne

 • Jak mogę się zarejestrować?

  Aby założyć konto, skorzystaj z opcji "Logowanie" w prawym górnym rogu strony. Pamiętaj, aby założyć konto musisz zaakceptować nasz regulamin i politykę prywatności. Po prawidłowym zalogowaniu, otrzymasz od nas e-mail potwierdzający utworzenie konta.

 • Jak mogę zalogować się na swoim koncie / profilu?

  Aby się zalogować kliknij w link "Logowanie" w prawym górnym rogu ekranu. Po wpisaniu prawidłowego adresu e-mailowego i hasła, w prawym górnym rogu strony pojawi się Twoje imię. Oznacza to, że jesteś już zalogowany i możesz rozpocząć swój kurs lub zakupić następny.

 • Nie pamiętam hasła, co mam zrobić?

  Jeśli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z opcji Przypomnij hasło. Na Twój adres e-mail wyślemy link do zresetowania hasła. Dzięki niemu będziesz mógł później zmienić je samodzielnie.

 • Jak zakupić kurs?

  Zaloguj się na swoje konto w serwisie wszystkozaczynasiewglowie.pl. Wybierz interesujący Cię kurs w dziale Oferta - klikając w przycisk "Zapisz się". Następnie wybierz jedną z dwóch form płatności - PayU lub przelew tradycyjny. Po dokonaniu płatności i jej zaksięgowaniu, na maila otrzymasz informację, że zakupiony kurs jest dostępny w Twoim Profilu. W mailu otrzymasz również link do tego kursu, który będzie dostępny wyłącznie po zalogowaniu.

 • Jak mogę zapłacić za kurs?

  Oferujemy 2 formy płatności: PayU - po wybraniu tej opcji, kurs zostanie udostępniony w ciągu kilku minut od momentu zakupu oraz przelew tradycyjny - po zaksięgowaniu płatności, co zazwyczaj trwa do 2 dni roboczych, kurs zostanie udostępniony w Profilu oraz przesłany w mailu w formie linku do strony.

 • Czy mogę zmienić sposób płatności za zamówienie?

  Aktualnie nie ma możliwości edytowania sposobu płatności w złożonym zamówieniu. Jeśli chcesz zapłacić w inny sposób złóż nowe zamówienie i poinformuj nas o tym fakcie, abyśmy mogli anulować poprzednie zamówienie.

Pytania dotyczące oferty kursów

 • Jak mogę dobrać odpowiedni kurs dla siebie?

  Jeśli chcesz wybrać odpowiedni kurs dla siebie, zapoznaj się z naszą OFERTĄ. Tam znajdziesz filmy wprowadzające do obszarów (Biznes, Sexy, Miłość, Zdrowie), które dokładnie tłumaczą co jest w nich zawarte. Następnie, w wybranym przez siebie obszarze, przejdziesz do szczegółowych opisów aktualnie dostępnych kursów. Dowiesz się, na czym polega dany kurs, dla kogo jest, który ekspert go tworzył oraz jakie są korzyści po jego zrobieniu.

 • Z czego składa się kurs i ile trwa?

  Każdy kurs składa się z 6 kroków. W jego skład wchodzą: materiały tekstowe PDF, video lub audio. Kurs udostępniany jest w całości jednorazowo, więc to od Ciebie zależy w jakim czasie go wykonasz.

 • Czy mogę w ramach kursu kontaktować się bezpośrednio z jego autorem?

  W ramach kursu, nie ma możliwości bezpośredniego kontaktu z jego autorem. Możesz napisać wiadomość, którą przekażemy do autora w ciągu 48 godzin.

 • Czy w ramach kursu są konsultacje?

  Konsultacje są do kupienia oddzielnie w Sklepie. W ramach kursu użytkownik otrzymuje materiały tekstowe PDF, video lub audio zawarte w 6 krokach, z których składa się dany kurs.

 • Czy mogę zrezygnować z zakupionego kursu, zwrócić go?

  Szczegóły w Regulaminie.

 • Czy mogę zareklamować kurs?

  Szczegóły w Regulaminie.

 • Czy mogę robić kilka kursów jednocześnie?

  Oczywiście! Zachęcamy do tego, aby korzystać ze wszystkich udostępnionych w sprzedaży kursów. Jeden warunek - spokojnie i bez pośpiechu. Najlepiej kupić jeden kurs, rozwiązać go i dopiero zabrać się za kolejny, aby zobaczyć efekty w swoich działaniach.