Eksperci

Zuzanna Butryn

Zuzanna Butryn

Jest psychologiem oraz psychoterapeutą. Ukończyła wydział Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Należy do Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Rozwoju Człowieka. Stale pogłębia swoją wiedzę i doskonali warsztat psychologiczny i terapeutyczny.

Ukończyła liczne kursy i szkolenia pozwalające na poszerzenie wiedzy z zakresu psychoterapii, m.in. Brief Solution Focused Therapy (BSFT), opiniowanie psychologiczne, pomoc psychologiczna,"Poradnictwo psychologiczne", szkolenie z zakresu Interwencji Kryzysowej.

Jej krąg zainteresowań, a także przedmiot pracy badawczej to psychologia rozwojowa oraz psychologia pozytywna.

Doświadczenie kliniczne zdobywała odbywając staże na oddziałach dziennych oraz całodobowych w szpitalach psychiatrycznych - m.in w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim.

Czym się zajmuje?

Udziela konsultacji psychologicznych oraz prowadzi terapię indywidualną. Pracuje z młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Pomaga osobom z zaburzeniami: emocjonalnymi, osobowości, nastroju, odżywiania. Udziela pomocy także tym, którzy przechodzą kryzys życiowy, kryzys w związku, zmagają się ze stratą bliskich osób, osobom o obniżonym poczuciu własnej wartości. Prowadzi terapię w nurcie integracyjnym, aby dostosować pomoc terapeutyczną do specyfiki problemów każdego z pacjentów. Jej praca jest stale poddawana superwizji.

Współpracuje z programami telewizyjnymi ("Pytanie na śniadanie", "Dzień dobry Polsko"), internetowymi (Onet.pl), a także udziela wywiadów eksperckich w prasie - m.in w magazynie Pani, magazynie internetowym shemag.pl oraz wielu innych.

Zapraszamy do kontaktu i konsultacji.

  • Para w kryzysie

    Związek można odnowić jak podniszczoną parę butów!

    CZYTAJ WIĘCEJ

Chcesz znaleźć się w gronie naszych Ekspertów?

Masz konkretny pomysł na specjalistyczny kurs online, który mógłby znaleźć się w jednym z obszarów na tej platformie?

My w mediach