Założycielki

Karolina Cwalina-Stępniak

Karolina Cwalina-Stępniak

Professional Certified Coach w ICF - PCC ICF oraz Family Coach. Przepracowała już ponad 2300 godzin z Klientami. Posiada certyfikat ukończenia ukończenia treningu „ Coaching Prowokatywny”, prowadzonego przez Jaapa Hollandera akredytowanego przez Instytut Komunikacji Prowokatywnej PROVOCARE. Absolwentka Wydziału Prawa oraz Studiów Podyplomowych „Coaching Profesjonalny” na Akademii Leona Koźmińskiego a także „The Art and Science of Coaching” na Erickson International College akredytowanego w Polsce przez Wszechnicę Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła szkolenie Family Coaching pod okiem Marylin Atkinson, założycielki Erickson International College oraz propagatorki coachingu na całym świecie oraz "Psychologia dla Coachów", dzięki któremu poznała bazowe fundamenty psychologii (Wszechnia UJ).

Członek International Coach Federation (ICF). Specjalizuje się w obszarach zarządzania oraz organizacji czasem.

Założycielka firmy szkoleniowo - coachingowej oraz autorka programu dla kobiet „Sexy zaczyna się w głowie”, który oferuje szeroki program warsztatowo - szkoleniowy. Specjalistka w zakresie prowadzenia life coachingu, który wpływa na podniesienie jakości stylu życia. Na swoim koncie ma wiele sukcesów w pracy zarówno z jednostkami indywidualnymi jak i podczas warsztatów motywacyjnych w wielu firmach oraz wystąpień publicznych. Występuje często w mediach jako specjalista z zakresu rozwoju osobistego oraz publikuje felietony eksperckie na portalach biznesowych i lifestylowych.

Autorka książki: “Wszystko zaczyna się w głowie. Planuj/ Działaj/ Nie marudź”.

Współautorka artykułu „Prawne uwarunkowania Coachingu” ukazanego w Coaching Review nr 1/2013. Specjalizuje się w pełnowymiarowym diagnozowaniu kompetencji pracowników: zarządzanie czasem, organizacja, wiara we własne możliwości, praca w zespole (team coaching), motywacja, wytrwałość.

SPECJALISTA W PORADNI PSYCHOTERAPEUTYCZNO - COACHINGOWEJ INNER- GARDEN

www.inner-garden.pl

MOJE STAŁE TEKSTY NA PORTALACH:

bi logo innpoland sukces pisany szminka ENTER THE ROOM WPIS2

 

Zapraszam również na mojego bloga: http://sexyzaczynasiewglowie.pl/blog/

  • Sexy zaczyna się w głowie

    Moje „sexy“ to poczucie własnej wartości.

    CZYTAJ WIĘCEJ
  • Od pomysłu do realizacji

    Pierwsze kroki we własnym biznesie

    CZYTAJ WIĘCEJ

Chcesz znaleźć się w gronie naszych Ekspertów?

Masz konkretny pomysł na specjalistyczny kurs online, który mógłby znaleźć się w jednym z obszarów na tej platformie?

My w mediach